indirsel
burda hereşeyi indire bilrsiniz ama üye olmanız yeterli
indirsel
burda hereşeyi indire bilrsiniz ama üye olmanız yeterli
indirsel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evet,İstiyorum/Evet-ich will (2009)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

seviye : 2147483647

Evet,İstiyorum/Evet-ich will (2009) Empty
MesajKonu: Evet,İstiyorum/Evet-ich will (2009)   Evet,İstiyorum/Evet-ich will (2009) Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 7:40 pm

Evet,İstiyorum/Evet-ich will indir

Evet,İstiyorum/Evet-ich will Filminin Konusu:
EVET, ICH WILL’de Berlin’deki çok büyük bir apartmanın değişik dairelerinde oturan, farklı din ve kültüre sahip 4 genç çiftin evlenmek istemeleriyle ortaya çıkan problemler, komik bir dille perdeye yansıtılıyor.

Yönetmen:
Sinan Akkuş
Oyuncular:
Murtuz Yolcu, Oliver Korittke, Tim Seyfi, Mickey Hardt, Hülya Duyar, Ingeborg Westphal, Lale Yavaş, İdil Üner, Eralp Uzun, Schafmeister Heinrich
Meray Ülgen, Nizam Namidar, Atilla Oener, siir Eloglu, Jale Arıkan, Çetin Ipekkaya, Toyin Taylor, Erdoğan Egemenoglu, Dieter Landuris, Atiye Altuğ, Aykut Kayacık, Emine Sevgi Özdamar, Nikolaus Lohmann Gandi Mukli, Perihan Temel, Lilay Huser, Tayfun Takvim, Fahri Ogün Yardim, Jürgen Verch, Engeller Riethmüller, Şükriye Dönmez, Sema Poyraz, toprak Alkan, Meral Perin, Knut Elstermann Demir Gökgöl, Roma Aslan, Yekta Arman, Muhabbet, Vedat Erincin, Sema Meray, Anton Weber, Joachim Paul Assböck , Nuri Sezer, Hilmi Sözer, Sinan Akkuş, Mehtap Yiğit Özer, Pınar Erincin, Buelent Tezcanli

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Click this bar to view the full image.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1019x531 and weights 98KB.

Alternatif Linkler

Filmin alt yazısı içindedir...
Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://koxcenter.yetkin-forum.com

Evet,İstiyorum/Evet-ich will (2009)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics